Hakkımızda

Kısaca Biz

1989 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve 30 yılı aşkın başarı hikayesi ile mobilya sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmayı başaran Sevay Mobilya, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Sevay Mobilya, ev dekorasyonunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Sevay Mobilya, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi ve her zaman farklılıklar oluşturmayı hedefliyor.

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini evlerde farklılık oluşturmak isteyenler için estetik ve konforla birleştiren Sevay Mobilya, birbirinden özel modellerini geniş ürün yelpazesiyle yansıtıyor.Birbirinden özel koleksiyonlar sunan Sevay Mobilya, binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Sevay Mobilya, bine yakın ürünü ile Türkiye’yi sararken bir dünya markası olma yolunda da hızla ilerliyor. Sevay Mobilya, sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün tasarımında ve kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyor. Bir dünya markası olma yolunda hızlı ve istikrarlı bir süreç izlemeye devam ediyor.

Dünya kalite standartlarında üretim yapan, ürün kalitesi, dağıtım ağı, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile tüketici ihtiyaçları ve mutluluğunu ön planda tutan Sevay Mobilya , 1000'lerce ürünü, Türkiye çapında mobilya mağazalarındaki yeni koleksiyonları ile tüketici ile buluşturmaya devam ediyor...